APIE MUS

Corporate securitus - kompleksinių saugumo ir antikorupcinių sprendimų bendrovė, tarptautinio The Red Flag Group ir Ethic Intellingence tinklo įgaliotoji partnerė Pabaltijyje, Baltarusijoje ir Ukrainoje, diegianti Antikorupcines vadybos ir Atitikties vadybos, Rizikų ir Informacijos saugumo valdymo sistemas bei kitus kompleksinius saugumo ir sisteminius antikorupcinius sprendimus bei inovatyvius mokymų metodus organizacijoms, siekiančioms augti atitinkant pasaulinius standartus.

 

Mūsų misija - Pažangiausia pasauline patirtimi pagrįstais atitikties, rizikų ir saugumo valdymo sprendimais padėti organizacijoms veikti tvariai ir augti atitinkant tarptautinius saugumo ir skaidrumo standartus.

Mūsų vizija - Kompleksinių atitikties, rizikų ir saugumo valdymo lyderė rytų ir šiaurės Europoje.

Vertybės, kuriomis vadovaujamės - Esame ambicingi ekspertai, nebijantys iššūkių. Nuolatos mokomės ir kasdien siekiame tobulėti. Atsakingai kuriame vertę klientui padėdami jam augti.

Mūsų ekspertų pasiekimai

Corporate securitus pasiekimai:

Corporate securitus įsidiegta Kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001:2018 standarto reikalavimus, pažymėjimo Nr. TIC 15 100 1594 72

Corporate securitus nuo 2016 m. yra kompanijos Ethic Intelligence tarptautinio tinklo akredituotas verslo partneris.

Corporate securitus nuo 2019 m. yra tarptautinės kompanijos The Red Flag Group akredituotas verslo partneris.

Scroll to top