Pažink savo verslo partnerį (KYC) proceso sukūrimas ir palaikymas | Verslo partnerių stropus patikrinimas

Įmonėms vystant veiklą tiek Lietuvos, tiek pasaulio rinkose svarbu turėti ir vadovautis procesu, kuris leidžia geriau pažinti savo klientą ar partnerį bei sudaro realias galimybes įsitikinti jo patikimumu.
Tai nuolatinis ir nenutrūkstamas procesas, kurio metu ne tik surenkama tam tikra svarbi informacija pagal parengtus klausimynus (kontaktai, buveinės adresas, veiklos pobūdis, akcininkų struktūra, taikomas sankcijas įmonėms ar asmenims, už sukčiavimą ar korupciją nuteistus asmenis ir pan.), bet ir galimybė patikrinti ir įvertinti surinktą informaciją, jos patikimumą ir detalumą naudojantis pasaulinėmis duomenų bazėmis bei detalių stropios patikros ( due dilligence) ataskaitų paslaugomis. Mūsų parneriai The Red Flag Group vertina, suteikia duomenis ir teikia konsultacijas 23 rizikų srityse.

Rengiame, konsultuojame bei individualiai pritaikome Jūsų organizacijos poreikiams pažink savo klientą / verslo partnerį (KYC) procesą. Kartu su tarptautine kompanija The Red Flag group mes padėsime Jums patikrinti Jūsų pirkėjo, tiekėjo, gamintojo ar kito verslo partnerio organizacijos, jos savininkų, vadovų ir atstovų patikimumą, atlikdami jų stropų patikrinimą (angl. due diligence).


Susidomėjote ir norite detalesnės informacijos ar komercinio pasiūlymo – susisiekite su mumis!


DETALUS PASLAUGOS APRAŠYMAS

 

Scroll to top